صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     تمدید طرح مهر اوسین بولت تا 11 آبان(آمادگی کنکور سال آینده)
  92/08/08

به اطلاع عموم داوطلبان سال آینده میرساند که:

با توجه به استقبال خوب داوطلبان سال آینده و برنامه ریزی صحیح و مدون (در ترم‌های زمستان 92، بهار 93، تابستان 93 و پاییز 93) شرایط ثبت نام مهر ماه که با تخفیف باور نکردنی و  همچنین امکان پرداخت اقساطی تا شنبه 11 آبان تمدید شد.

همچنین داوطلبان گرامی می توانند از مشاوره رایگان ما استفاده نمایند.

برای اطلاع از جزئیات بیش تر در مورد این طرح با شماره تلفن 86741 تماس بگیرید.

رشته‌ی مهندسی صنایع در سال‌های اخیر از رشته‌های جذاب بوده و هر سال به طرفداران آن اضافه می‌شود، به همین دلیل رقابت برای ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه‌های درجه یک تهران، فشرده و نفس گیر می‌باشد. از طرفی تعدد درس‌های کنکور این رشته به خصوص در گرایش صنایع-صنایع پروسه آمادگی برای این کنکور را طولانی تر می‌کند.

ولی تجربه سالیان ما در تربیت صدها رتبه تک رقمی کنکور ارشد صنایع نشان می‌دهد با رعایت اصول مشخص و اراده فرد داوطلب به راحتی می‌توان از سد این کنکور گذشت و در بهترین دانشگاه‌های ایران پذیرفته شد.

یکی از نکاتی که توصیه می‌شود داوطلبانی که می‌خواهند بهترین نتیجه را بگیرند رعایت کنند، این است که پروسه آمادگی خود را زودتر از سایر داوطلبین آغاز نمایند، این موضوع جدا از این که داوطلب را چندین گام از سایرین جلوتر می‌اندازد، باعث می‌شود نیاز به مطالعه پرفشار و با تعداد ساعات بالا در طول دوره کم در مدت طولانی تری با فشار کم‌تر پخش شود، که تجربه ما نشان داده است خروجی بسیار مطلوب تری دارد.

دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش به همین منظور برای این دسته از داوطلبین که قصد دارند از سایر رقبای خود چند گام جلوتر باشند طرحی با عنوان «اوسین بولت*» تدوین نموده است.

برخی از مزایای این طرح:

  • تخفیف باور نکردنی + امکان پرداخت تمام اقساطی (مرحله اول تخفیف زمانی تا پایان شهریور ماه)
  • امکان شرکت در دوره‌های آمادگی در ترم‌های زمستان 92، بهار 93، تابستان 93 و پاییز 93 (یعنی داوطلب می‌تواند درس‌های خود را در این ترم‌های به طور متناسب پخش کند)
  • تخصیص برنامه مطالعاتی به هر داوطلب توسط مشاور تخصصی دپارتمان تا شروع ترم‌های کلاسی

برای اطلاع از جزئیات بیش تر در مورد این طرح با شماره تلفن 86741 تماس بگیرید.


توضیح: اوسین بولت دونده‌ی جامائیکائی رکوردار دو سرعت جهان است.

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .