صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
همگام آنلاین
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     ثبت نام آمادگی کنکور ارشد 97 - طرح خیابان ولیعصر
  95/08/19

با توجه به استقبال بی نظیر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال گذشته  از طرح بزرگ خیابان ولیعصر، دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش تصمیم گرفته است تا این طرح را در سال جاری  با بالاترین حد تخفیف ممکن تا 30 آبان ماه مجدداً اجرا نماید.

در سال های اخیر به دلیل تنوع و وسعت حوزه کاری و جذابیت بالای مهندسی صنایع به طرفداران این رشته اضافه می¬شود، به همین دلیل رقابت برای ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه‌های درجه یک تهران، فشرده و نفس گیر می‌باشد. از طرفی تعدد درس‌های کنکور این رشته به خصوص در گرایش صنایع-صنایع پروسه آمادگی برای این کنکور را طولانی تر می‌کند. ولی تجربه سالیان ما در تربیت صدها رتبه تک رقمی کنکور ارشد صنایع نشان می‌دهد با رعایت اصول مشخص و اراده فرد داوطلب به راحتی می‌توان از سد این کنکور گذشت و در بهترین دانشگاه‌های ایران پذیرفته شد.


یکی از مهمترین نکاتی که باید داوطلبانی که می‌خواهند بهترین نتیجه را بگیرند رعایت کنند، این است که پروسه آمادگی خود را زودتر از سایر داوطلبین آغاز نمایند، این موضوع جدا از این که داوطلب را چندین گام از سایرین جلوتر می‌اندازد، باعث می‌شود نیاز به مطالعه پرفشار و با تعداد ساعات بالا در طول دوره کم در مدت طولانی تری با فشار کم‌تر پخش شود.


دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش به همین منظور برای این دسته از داوطلبین که قصد دارند از سایر رقبای خود چند گام جلوتر باشند طرحی با عنوان «خیابان ولیعصر» تدوین نموده است.

شما در طرح « خیابان ولیعصر » در میدان ولیعصر (موسسه پژوهش) ثبت نام می کنید، در میدان ونک (دانشگاه خواجه نصیر) در کلاس ها شرکت می کنید و انشاءالله در میدان تجریش جشن قبولی شما برگزار خواهد شد. در راه طولانی خیابان ولیعصر دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه پژوهش تا آخرین لحظه همراه شما خواهد بود. امیدواری ما این است که مسیر آمادگی شما در راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد همچون مسیر زیبای خیابان ولیعصر پر از سرزندگی و انرژی مضاعف باشد.

مخاطبین طرح:

داوطلبان سال آینده ( کنکور ارشد صنایع 97)


برخی از مزایای این طرح:

  •     بالاترین حد تخفیف ممکن + امکان پرداخت تمام اقساطی (مرحله اول تخفیف زمانی تا پایان آبان ماه)
  •     امکان شرکت در دوره‌های آمادگی در ترم‌های بهار 96، تابستان 96، پاییز و زمستان 96، (یعنی داوطلب می‌تواند درس‌های خود را در این ترم‌های به طور متناسب پخش کند)
  •    امکان رزرو کدها و کلاس های انتخابی (یعنی داوطلبانی که در طرح ثبت نام کنند نگرانی بابت تکمیل ظرفیت کدها نخواهند داشت)
  •    تخصیص برنامه مطالعاتی به هر داوطلب توسط مشاور تخصصی دپارتمان تا شروع ترم‌های کلاسی

 

 ثبت نام پک کلی
( کلیه دروس + آزمون ها )

2.499.000 تومان
مهلت ثبت نام تا 30 آبان ماه

تذکر: قیمت پک کلی سال جاری (1395) 4.999.000 تومان می باشد، که قیمت پک کلی سال آینده طی ماه های آینده اعلام خواهد شد.


برای اطلاع از جزئیات بیش تر در مورد این طرح با شماره تلفن 02186741 تماس بگیرید.


برقراری ارتباط با مدیران و ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات از طریق : iedepcrm@gmail.com


سایر لینکهای مفید :
آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .