صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     اعلام برنامه کلاس نکته و تست گرامر زبان عمومی (آنلاین) استاد جهانشاهی
  97/12/25

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست های سال‌های اخیر کنکور کارشناسی ارشد و همچنین آزمون‌های داخلی زبان، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست‌های گرامر تدریس می‌شود و بیش از 30 تست به همراه نکات مربوطه آموزش و بررسی می‌شود. سوالات حل شده در کلاس از میان تست های مهم کنکور سالهای اخیر، تست‌های تالیفی و همچنین آزمون‌‎های EPT، MSRT، MHLE و TOLIMO انتخاب شده و متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی ندارد.

تستها دارای تنوع مبحثی هستند و قصد آمادگی دانشجو برای زدن تست‌ها در زمان کمتر را دارند. اکثر تست‌ها یا از میان کنکورهای سه سال اخیر است، یا تالیفی است و یا از دل آزمون‌های داخلی زبان گلچین شده‌اند.

مدرس دوره، استاد جهانشاهی، مولف، طراح و مدرس برتر گرامر در کشور است.


مخاطبین

  • داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته ها
  • افرادی که حتما پیش مطالعه و تمرکز خوبی بر گرامر دارند و می‌خواهند مباحث را دوره کنند و تکنیک‌های پاسخ به تست را در فرصت اندک مرور کنند.
  • داوطلبان آزمون‌های زبان MSRT، MHLE، EPT و TOLIMO.

مدت زمان این کلاس 8 ساعت است.

تذکر: برگزاری دوره در تاریخ های زیر قطعی می‌باشد، و احتمال کنسلی دوره وجود ندارد. همچنین لطفا افرادی که گرامر را به طور کلی رها کرده‌اند و هیچ مطالعه‌ای نداشته‌اند در این کلاس شرکت نکنند.

 

برای اطلاع از جزئیات بیش تر در مورد این طرح با شماره تلفن 02186741 تماس بگیرید.

 

 

 

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .