صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دوره های تکمیلی
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     اعلام قیمت خدمات آمادگی ارشد 1400 صنایع(به صورت پک ها مجزا)
  99/01/05

 

طرح تخفیفات زمانی

ویژه داوطلبان سال آینده ( کنکور ارشد صنایع 1400)

 

   در سال های اخیر به دلیل تنوع و وسعت حوزه کاری و جذابیت بالای مهندسی صنایع به طرفداران این رشته اضافه می شود، به همین دلیل رقابت برای ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه‌های درجه یک تهران، فشرده و نفس گیر می‌باشد. از طرفی تعدد درس‌های کنکور این رشته به خصوص در گرایش صنایع-صنایع پروسه آمادگی برای این کنکور را طولانی تر می‌کند. ولی تجربه سالیان ما در تربیت صدها رتبه تک رقمی کنکور ارشد صنایع نشان می‌دهد با رعایت اصول مشخص و اراده فرد داوطلب به راحتی می‌توان از سد این کنکور گذشت و در بهترین دانشگاه‌های ایران پذیرفته شد.


   یکی از مهمترین نکاتی که باید داوطلبانی که می‌خواهند بهترین نتیجه را بگیرند رعایت کنند، این است که پروسه آمادگی خود را زودتر از سایر داوطلبین آغاز نمایند، این موضوع جدا از این که داوطلب را چندین گام از سایرین جلوتر می‌اندازد، باعث می‌شود نیاز به مطالعه پرفشار و با تعداد ساعات بالا در طول دوره کم در مدت طولانی تری با فشار کم‌تر پخش شود.

 

   به همین منظور در این طرح دانشجویانی که زود تر پروسه ­ی آمادگی خود را شروع کنند، می توانند از تخفیفات بیشتری بهره مند شوند.

 

   در طرح تخفیف زمانی، دانشجویان گرامی می توانند با توجه به اعلام شدن تعرفه جدید تخفیفات زمانی برای خدمات آمادگی کنکور ارشد صنایع 1400 جهت پیش ثبت نام یا ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است پس از 29 اسفند 98 هر دو هفته  از میزان تخفیفات کاسته شده و رفته رفته این میزان در مرداد 99 به  صفر خواهد رسید.

در حال حاضر خدمات حضوری دپارتمان دارای 40 درصد و خدمات آنلاین 50 درصد می باشد.


برخی از مزایای این طرح:


 •  
  •     بالاترین حد تخفیف ممکن + امکان پرداخت تمام اقساطی
  •     امکان شرکت در دوره‌های آمادگی در ترم‌های تابستان 99، پاییز و زمستان 99، (یعنی داوطلب می‌تواند درس‌های خود را در این ترم‌های به طور متناسب پخش کند)
  •    امکان رزرو کدها و کلاس های انتخابی (یعنی داوطلبانی که در طرح ثبت نام کنند نگرانی بابت تکمیل ظرفیت کدها نخواهند داشت)
  •    تخصیص برنامه مطالعاتی به هر داوطلب توسط دکتر ایوزیان، سایر کادر اساتید و مشاور تخصصی دپارتمان تا شروع ترم‌های کلاسی
  •   برای اولین بار، موسسه پژوهش جهت دانشجویانی که زودتر ثبت نام می کنند اقدام به برگزاری کلاس رایگان آمادگی درس آمار و احتمال، توسط دکتر ایوزیان، نموده است.
  •   (شروع کلاس آنلاین مبانی آمار احتمال ویژه داوطلبین 1400: چهارشنبه 20 فروردین، ساعت 18 الی 20)

 

طرح تخفیفات دانشگاه خاص علاوه بر تخفیفات زمانی

 • دانشجویان و فارغ التحصیلان روزانه سال های  97-96 پنج دانشگاه (شریف ، تهران ، امیر کبیر ،علم و صنعت ،خواجه نصیر) با ارائه اصل کارت دانشجویی و کارت شناسایی از 30 درصد تخفیف علاوه بر تخفیفات زمانی برخوردار می­باشند .

 • همچنین امسال دانشجویان و فارغ التحصیلان روزانه سال های  97-96 سه دانشگاه الزهرا، بهشتی و خوارزمی با ارائه اصل کارت دانشجویی و کارت شناسایی از 15 درصد تخفیف علاوه بر تخفیفات زمانی برخوردار می­باشند .

 • توجه : پک آمار و تحقیق به تنهایی شامل تخفیف دانشگاه خاص نمی باشد. دانشجویان برای بهره مندی از تخفیف دانشگاه خاص برای دروس آمار و تحقیق می توانند "پک دروس پایه به همراه آزمون های آزمایشی" و یا سایر پک ها را ثبت نام کنند.

جهت دریافت توضیحات تکمیلی و دریافت لیست خدمات دپارتمان با آیدی تلگرامی زیر در ارتباط باشید.

https://telegram.me/iedep_info


برقراری ارتباط با مدیران و ارائه نظرات، انتقادات و پیشنهادات از طریق : iedepcrm@gmail.com


سایر لینکهای مفید :
آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .