صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
     برای کنکور سال آینده یک گام از رقبای خود جلوتر باشید+تا 50% تخفیف زمانی
  91/08/24

 

موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش به علت استقبال از طرح تخفیف زمانی سال جاری، برای متقاضیانی که قصد موفقیت در کنکور سال آینده (یعنی کنکور کارشناسی ارشد 93 که در سال 92 برگزار می‌شود) را دارند تسهیلات و شرایط خاصی در نظر گرفته است.
برنامه ایده‌آل قبولی در کنکور سال آینده از نظر گروه مشاورین دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع (تحت نظارت علمی دکتر ایوزیان):

  • پیش مطالعه دروس در سال 91 + مطالعه مستمر زبان انگلیسی
  • دروس آمار و احتمالات مهندسی صنایع و تحقیق در عملیات در ترم بهار
  • سایر دروس در ترم تابستان
  • و مرور و تست زنی همگام با آزمون‌های آزمایشی در فصل پاییز و زمستان

در راستای این برنامه موسسه پژوهش برای افرادی که هم اکنون به فکر قبولی در کنکور کارشناسی ارشد هستند، تخفیف زمانی فوق‌العاده ای در نظر گرفته است که با ثبت نام زودتر کلاس‌های آمادگی می‌توان از تخفیف بیش‌تر (تا سقف 50 درصد) بهره برد، بعد از ثبت نام دانشجویان می‌توانند با توجه به شرایط خود دروسی که ثبت نام کرده‌اند را در یکی از سه ترم بهار – تابستان – پاییز شرکت کنند.
طرح تخفیف: قیمت نهایی دروس و آزمون‌ها در سال 92 تعیین شده است، شما با ثبت نام از هفته اول آبان ماه می‌توانید از 47 درصد تخفیف روی ثبت نام خود استفاده کنید و با گذشت هر یک هفته یک درصد از تخفیف کم می‌شود و در پایان به قیمت نهایی می‌رسد. هزینه تخفیف خورده ثبت نام برای دروس سال بعد، حتی به مراتب بسیار کمتر از هزینه امسال این دروس خواهد بود.
نحوه پرداخت: شما می‌توانید هزینه ثبت نام خود را طی 7 قسط در 7 ماه آینده بپردازید.
تذکر: موارد فوق شامل ثبت نام آزمون‌ها نیز می‌گردد، البته دانشجویان غیر تهرانی فقط می‌توانند با ثبت نام حضوری یا غیرحضوری در موسسه مرکزی از این تخفیف استفاده نمایند، و ثبت نام آزمون‌ها در نمایندگی‌ها از فروردین 92 آغاز می‌گردد.

اعلام برنامه دوره بهار 92 موسسه پژوهش

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .