صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب

مقدمه مدیران دپارتمان برای کتب دپارتمان

به یادش و به یاریش

دانشجویان گرامی

کتابی که در دست دارید از مجموعه ی کتاب های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم است که با همکاری دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع و انتشارات نگاه دانش به انتشار درآمده است. این مجموعه کتاب ها با هدایت علمی و سیاست گذاری دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع و با کمک اساتید دانشگاه و مدرسین برجسته کنکور کارشناسی ارشد تدوین می شوند. هدف دپارتمان از انتشار این مجموعه، ارائه ی منابع کارآمد و معطوف به نیاز های دانشجویان متقاضی کارشناسی ارشد است. از این رو سعی شده تا کتاب ها با داشتن طرح درسی منسجم و قوی به همراه تست های متعدد و پاسخ تشریحی، دانشجویان را از مطالعه ی منابع دیگر بی نیاز کنند. همچنین در راستای بهبود مستمر محتوای این مجموعه، دپارتمان پذیرای نظرات اصلاحی و انتقادات و پیشنهادات و ایده های شما از طریق پست الکترونیک info@iedep.com خواهد بود.

دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع اولین و تنها مرکزی است که بطور کاملا تخصصی و با گستردگی بسیار به خدمات آموزشی و تکمیلی مهندسی صنایع می پردازد. دپارتمان با کمک بهترین اساتید این رشته، در حوزه های مختلف مانند مشاوره تخصصی کنکور ارشد، کلاس های آمادگی کنکور ارشد، آزمون های آمادگی کنکور ارشد، جزوات و منابع کنکور ارشد، دوره های جانبی و تکمیلی مورد نیاز مهندسان صنایع جهت فرصت های شغلی یا تحصیلات تکمیلی، فروش کتاب ها و نرم افزارهای تخصصی و نیز کلاس های آمادگی کنکور دکتری آماده ی ارائه ی خدمات است. اطلاعات بیشتر را می توانید در وبسایت رسمی دپارتمان با آدرس www.iedep.com   مشاهده نمایید.

در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه ی دانشجویان، لازم است از مولفین اثر و مدیریت انتشارات نگاه دانش تشکر کنیم که بدون زحمات بی وقفه ی ایشان انتشار کتاب میسر نبود.  و همچنین از جناب آقای دکتر مجید ایوزیان مشاور ارشد دپارتمان تشکر می کنیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را در چاپ و ارائه ی هر چه بهتر این مجموعه  یاری می نمایند.

با احترام

مدیران دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

پوربصیر- محقق


برای اطلاعات بیشتر در مورد کتب زیر به لینکهای بالای همین صفحه مراجعه فرمایید.

2000سوال چهارگزينه اي تحقیق در عملیات جلد اول

طرح ريزي واحد هاي صنعتي

كنترل كيفيت آماري

مجموعه سوالات كنكور كارشناسي دانشگاه سراسري -مهندسي صنايع-صنايع مالي

2000سوال چهار گزينه اي آمار و احتمالات مهندسي

اقتصاد مهندسي

تحقيق در عمليات 1

مجموعه سوالات ارشد آزاد مهندسي صنايع-مهندسي صنايع

8 مرحله آزمون صنايع- مهندسي سيستم هاي اقتصادي و اجتماعي و مديريت سيستم هاي بهروري

8 مرحله ازمون آزمايشي صنايع- صنايع

زبان عمومي ارشد زير ذربين

تحقيق در عمليات 2

تحلیل اقتصادی پیشرفته عباس زاده نگاه دانش      

مجموعه سوالات ارشد آزاد مهندسي سيستم هاي اقتصادي و اجتماعي مهندسي صنايع مديريت و بهره وري

زبان عمومی ارشد زیر ذره بین - گرامر زبان عمومی کنکور ارشد

     

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .