صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   بنیاد کودک

بنیاد کودک یک موسسه خیریه ی غیر دولتی است که تمام تلاش خود را صرف کمک به کودکان نیازمند اما با استعداد برای تحصیل می نماید. از این حیث بنیاد کودک در میان سایر موسسات خیریه ممتاز است و تنها موسسه ایست که فعالیت مشخص در راستای کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند دارد. به نوشته ی وبسایت بنیاد کودک هدف و ماموریت بنیاد کودک در این جمله کوتاه و گویا خلاصه می شود:

بنیاد کودک همواره به این می اندیشد که هیچ دانش آموز با استعدادی در ایران ، نباید به علت مشکلات مادی از تحصیل و تلاش باز بماند.

 دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع با توجه به جایگاه آموزشی دپارتمان و در راستای به جای آوردن مسئولیت اجتماعی خود، کمک های مالی و آموزشی به نیازمندان را از ابتدای سال 90 با همکاری بنیاد کودک جهت دار نموده است. این همکاری ها شامل به عهده گرفتن کفالت کودکان نیازمند، فراهم آوردن امکانات فیزیکی و آموزشی برای تحصیل دانش آموزان نیازمند و کمک های تبلیغاتی و فرهنگی به بنیاد می باشد.

لازم به ذکر است بخش مشخصی از منافع کلاس های دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع به تناسبی از تعداد کلاس ها در هر ترم، صرف هزینه ی کفالت سالانه ی دانش آموزان نیازمند می گردد. همچنین دپارتمان از علاقمندان به همکاری آموزشی با بنیاد کودک (تدریس کلاس های تقویتی و مهارت های عمومی مانند زبان و... به دانش آموزان) دعوت می نماید درخواست و مشخصات خود را در بخش ارتباط با مدیران سایت ارسال نمایند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و فعالیت های بنیاد به وبسایت بنیاد کودک مراجعه نمایید. 

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .