صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   چرا دپارتمان تخصصی صنایع؟

چرا دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع پژوهش؟

چرا دانشجویان برای آمادگی برای در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه پژوهش را انتخاب می کنند؟

شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و آمادگی برای قبولی در آن یکی از مقاطع حساس زندگی تحصیلی است، به خصوص که در سال‌های اخیر رقابت برای قبولی در بهترین دانشگاه‌ها بسیار شدت گرفته است، این رقابت در رشته‌های پر طرفداری مانند مهندسی صنایع و سیستم دو چندان می‌شود. به همین دلیل روش‌های آمادگی برای قبولی در این کنکور بسیار پر اهمیت است، بدیهی‌ست تنها مطالعه کتب مرجع که در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود پاسخگوی این سطح رقابت نیست به همین دلیل داوطلبان باید از خدمات مناسب کمک آموزشی استفاده نمایند.

«دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع» چیست؟

دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع، عضوی از  مجموعه گروه‌های آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش (با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری) می‌باشد. دپارتمان به صورت متمرکز بر خدمات آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع فعالیت می‌کند و سال‌هاست خدمات متنوعی در اختیار داوطلبان می‌گذارد، که نتیجه آن ورود هزارن نفر از دانشجویان موسسه به مقطع کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم در دانشگاه‌های مختلف بوده است.

خدمات دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع چه مواردی هستند؟

دپارتمان در مسیر قبولی داوطلبان تمامی خدمات لازم را در شکل‌های مختلف عرضه می‌کند، شامل:

 • چاپ کتاب‌های مخصوص کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

دپارتمان طی سال‌های اخیر با همکاری انتشارات نگاه دانش کتب لازم برای هر درس را به کمک برترین اساتید تهیه و تدوین نموده است. 

 • بسته‌ها و جزوات مکاتبه‌ای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
 • مشاوره تخصصی

دپارتمان در قالب‌های مختلف، در تهران و شهرستان‌ها خدمات مشاوره‌ای تخصصی توسط اساتید و مشاورین برتر ارائه می‌کند، این خدمات برای داوطلبان رایگان است و سالانه هزاران نفر از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از این خدمات استفاده می‌کنند

آزمون‌های آزمایشی دپارتمان با شبیه سازی کنکور اصلی در چندین مرحله و با بالاترین جامعه آماری به داوطلبان در سنجش خود یاری می‌رساند

کلاس‌های مختلف درس و تست، نکته و تست و جمع بندی حضوری / آنلاین، در فصول مختلف سال برگزار می‌گردد و دپارتمان از سال‌های دور به کیفیت سطح علمی و برگزاری این کلاس‌ها شهره بوده است.

چرا دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع (موسسه پژوهش) را انتخاب کنیم؟

 1. تخصص؛ تنها مرکزی است که به صورت تخصصی و متمرکز بر آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم فعالیت می‌کند
 2. قطب کنکور ارشد صنایع؛ دپارتمان قطب خدمات کمک آموزشی مهندسی صنایع کشور است و تقریبا 90 درصد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد از خدمات دپارتمان استفاده می‌کنند.
 3. قدیمی‌ترین؛ دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع با قدمت ترین مرکز تخصصی کنکور ارشد صنایع است. طبق آمار فعالیت‌های موسسه تاکنون بیش‌تر از 70.000 نفر از خدمات مختلف دپارتمان در زمینه‌ی کنکور کارشناسی ارشد استفاده کرده‌اند.
 4. برترین اساتید کشور؛  اساتید دپارتمان همگی از بهترین اساتید رشته‌ی خود هستند و بسیاری از ایشان به صورت انحصاری تنها با موسسه پژوهش همکاری دارند، عده‌ای از اعضای هیات علمی دپارتمان: مجید ایوزیان، امیر ایمن پور، مسعود آقاسی،حمید فرید، محسن شایان، حمید اسماعیلی، هادی جهانشاهی ، احسان خاکبازان ، لیلی پور سلطان و امیر محمد گل محمدی و...
 5. کادر صنایع محور؛ مدیران و کادر اجرایی دپارتمان همگی خود فارغ التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور بوده و برنامه ریزی و هدایت مجموعه با آگاهی  کامل از مختصات رشته‌ی مهندسی صنایع می‌باشد.
 6. دکتر ایوزیان؛ دکتر ایوزیان برترین مشاور کشور در زمینه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع می‌باشند ایشان مشاور ارشد دپارتمان می‌باشند و هدایت تحصیلی داوطلبان را به عهده دارند، لازم به ذکر است دکتر ایوزیان هم در زمینه تدریس و هم در زمینه مشاوره به صورت انحصاری با موسسه پژوهش همکاری دارند (سایت شخصی دکتر ایوزیان)
 7.  73  رتبه از (80 رتبه)زیر 20  : دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع در طول سال‌های متمادی بالاترین میزان رتبه‌های برتر را در بین دانشجویان خود داشته است، که هر سه رتبه یک در سال 97، چهار رتبه یک در سال 96، چهار رتبه یک در سال 95، پنج رتبه یک در سال 94، پنج رتبه یک در سال 93، چهار رتبه یک در سال 92، دو رتبه یک کنکور سال 91، و دو رتبه یک کنکور سال 90، و دو رتبه یک و دو کنکور دکتری 97 نمونه‌ای از آن می‌باشد، برای دیدن لیست این رتبه‌ها در چند سال اخیر و خواندن مصاحبه ایشان به این لینک مراجعه کنید.
 8. خدمات جامع؛ موسسه پژوهش در زمینه مهندسی صنایع کامل ترین خدمات را ارائه می‌کند که دانشپذیر را از مراجعه به چندین مرجه مختلف بی‌نیاز می‌سازد، این خدمات از منابع مطالعاتی شروع می‌شود و تمام خدمات آموزش حضوری و آنلاین را در برمی‌گیرد. همچنین کلاس‌های ترم تابستان (شروع از اواسط تیر هر سال)، آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه آزاد و سراسری، کلاس‌های نکته و تست، کلاس‌های فشرده جمع بندی از جمله کلاس‌هایی هستند که از ابداعات دپارتمان هستند و منحصرا فقط در موسسه پژوهش ارائه می‌شوند.
 9. پیشگامی در عرضه اطلاعات؛ دپارتمان همواره با دانشکده‌های قطب مهندسی صنایع در تماس و ارتباط است، و پیشاپیش از بسیاری از تغییرات شرایط کنکور آگاه است و خدمات خود را با این تغییرات تنظیم می‌نماید. به عنوان مثال در سال 89 و در زمان تغییر منابع کنکور مهندسی صنایع لیست دقیق تغییرات از ماه‌ها قبل به دانشجویان اطلاع داده شد و خدمات بر طبق این تغییرات عرضه می‌شد، همچنین هنگامی که در سال 94 بنا شد تاریخ کنکور از بهمن ماه به اردیبهشت ماه منتقل شود این موضوع از چندی قبل از طریق سایت به اطلاع دانشجویان رسیده بود.تغییری دیگر در سال 97 بود که به علت سیل و تعویق 2 ماهه کنکور،دپارتمان برای آمادگی هر چه بیشتر داوطلبین اقدام به برگزاری کلاس های جمع بندی و مرور و  3 مرحله آزمون جامع علاوه بر 8 مرحله آزمون اصلی کرد.
 10. پوشش کامل کشوری؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش با دارا بودن نمایندگی در 28 استان، پوشش کاملی برای کلیه مخاطبین عرضه نموده است، معدود شهرهایی که نمایندگی موسسه در آن‌ها وجود ندارد از طریق خدمات آنلاین از آموزش‌های موسسه در زمینه مهندسی صنایع بهره مند می‌شوند. (آدرس نمایندگی ها)
 11. باکیفیت‌ترین کلاس‌های آموزشی؛ دپارتمان برای آماده سازی دانشجویان برترین کلاس‌های حضوری را برگزار می‌کند اصلی‌ترین ویژگی این کلاس‌ها سطح کیفیت عالی آن‌هاست که با حضور برترین اساتید کشور تامین می‌گردد که قسمت عمده‌ای از این اساتید به صورت انحصاری در پژوهش تدریس می‌کنند، همچنین از دیگر ویژگی‌های عمده این کلاس‌ها به طول دوره بیش‌تر نسبت به دوره‌های مشابه و برنامه‌ریزی کدهای متعدد برای آزاد بودن انتخاب دانشجویان و سطح بالای برگزاری و امکانات فیزیکی اشاره کرد.
 12. برترین آزمون‌های آزمایشی؛ آزمون‌های آزمایشی دپارتمان که در هشت مرحله ( حضوری - آنلاین ) انجام می‌شود از برجسته ترین خدمات دپارتمان است که به جرات می‌توان گفت تمامی رقبای اصلی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند، جامعه آماری فوق العاده زیاد این آزمون‌ها (بالاترین جامعه آماری بین تمام موسسات با اختلاف زیاد) و رتبه‌های برتر هر سال نشان دهنده این موضوع است، برای آشنایی بیش‌تر با آزمون‌های موسسه از این لینک استفاده کنید.
 13. بالاترین سطح رضایت؛ نظر سنجی‌های به عمل آمده از دانشجویان در پایان هر ترم نشان دهنده بالاترین سطح رضایت تحصیلی بوده است.
 14. معرفی دهان به دهان؛ اکثر دانشپذیران دپارتمان در هر سال از طریق معرفی دوستان سال گذشته خود که در کنکور موفق بوده‌اند به موسسه می‌آیند که این موضوع نشان دهنده حسن اعتماد دانشجویان به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع و موسسه پژوهش است. همین موضوع موسسه پژوهش را از تبلیغات تلویزیونی و جراید مانند سایر موسسات آموزشی بی‌نیاز نموده است.
 15. هزینه مناسب؛ هزینه خدمات آموزشی دپارتمان با توجه به تعداد ساعت و کیفیت دوره، و در مقایسه با موسسات مشابه فوق العاده مناسب است که همیشه با استقبال دانشجویان مواجه می‌گردد. همچنین برای رفاه حال متقاضیان همیشه طرح‌های ثبت نام اقساطی برای ایشان در نظر گرفته می‌شود.
 16. خدمات مکمل؛ دپارتمان در طول دوره آماده سازی دانشپذیران تا کنکور در کنار ایشان است و علاوه بر عرضه خدمات مورد درخواست از دانشجویان پشتیبانی اطلاعاتی و مشاوره‌ای به عمل می‌آورد، همچنین بعد از کنکور نیز در زمان انتخاب رشته به دانشجویان دپارتمان خدمات مشاوره‌ای ارائه می‌شود.
 17. خدمات رایگان؛ دپارتمان بسیاری از خدمات مکمل آموزشی را به صورت رایگان در اختیار دانشپذیران خود می‌گذارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کلاس‌های حل تست رایگان، کلاس‌های رفع اشکال رایگان و ... اشاره کرد.
 18. مسئولیت‌های اجتماعی؛ دپارتمان همواره خود را موظف به رعایت مسئولیت‌های اجتماعی می‌داند و تا حد ظرفیت خود می‌کوشد تا علاوه بر انجام صحیح خدمات آموزشی در حوزه تخصصی برای جامعه انسانی نیز مفید باشد. 1. پیام مدیران  2. اسپانسرینگ بنیاد کودک 
 19. فناوری اطلاعات؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش با استفاده از فناوری اطلاعات بسیاری انجام بسیاری از امور را برای دانشپذیران خود آسان‌تر نموده است، از جمله‌ آن‌ها می‌توان به امکان ثبت نام غیر حضوری و آنلاین، امکان تسویه حساب غیر حضوری، اطلاع از آخرین تغییرات کلاس‌ها از طریق سایت و SMS‌ و ... اشاره کرد.
 20. آموزش مجازی؛برای اولین بار دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع به منظور ارائه خدمات ویژه به دانشجویان عزیز ساکن شهرستانها و شاغلین محترم، با ارائه شیوه ای نوین در یادگیری، اقدام به برگزاری کلاسهای آنلاین دروس آمادگی کنکور ارشد  و دکتری صنایع کرده است تا هم سهولت در دسترسی و هم صرفه جویی در زمان را برای متقاضیان میسر سازد.

از هر جای ایران که باشید با داشتن اینترت ADSL با سرعت حداقل 256 kb/s می توانید در این کلاسها شرکت نمایید.

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .