صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
تالیفات
درباره ما و نمایندگیها
سوالات متداول

یکی از نیازهای اصلی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در مسیر کنکور، آزمون‌های آزمایشی است که در عین دارا بودن مناسب ترین و نزدیک ترین سوالات به کنکور، بالاترین جامعه آماری را نیز داشته باشد.

چرا آزمونهای دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه پژوهش؟

کیفیت بالای برگزاری آزمون، طراحی آزمون توسط برترین اساتید مهندسی صنایع کشور (دکتر ایوزیان، استاد زاهدی سرشت، استاد آقاسی، استاد نیکوفکر، استاد عبداله زاده، دکتر سبزه پرور، دکتر امیری، دکتر اسماعیلی، مهندس شایان، دکتر قاسمی و...)، بزرگترین جامعه آماری آزمون آزمایشی صنایع در سراسر کشور، رقابت میان رتبه های برتر کنکور و دانشجویان مستعد موسسه در کنار پشتیباتی و رفع اشکال رایگان آزمونها همه و همه سبب شده است تا آزمونهای دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع مناسب ترین گزینه برای دانشجویان متقاضی کنکور ارشد صنایع در دو گرایش 1259 و 1260 باشد.

در سالی که گذشت بسیاری از رتبه های برتر کنکور سراسری در گرایشات مهندسی صنایع (صنایع،مالی،سیستمهای اقتصادی اجتماعی،مدیریت سیستم و بهره وری) در آزمونهای آزمایشی این دپارتمان شرکت نموده بودند. این موضوع سبب شده است که رقابت بسیار قوی در آزمونها شکل گرفته و در کنار بزرگترین جامعه آماری آزمونهای مهندسی صنایع در کشور، بتوانیم بهترین
شبیه سازی کنکور رقابت کنکور را داشته باشیم.

استفاده کنندگان از خدمات کلاس و آزمون موسسه پژوهش

  اسامی 80 رتبه زیر 20 دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع در سال 92

رتبه مهندسی صنایع مهندسی مالی مدیریت سیستم و بهره وری مهندسی سیستم اقتصادی اجتماعی مهندسی آینده پژوهی
1 توحید رضازاده توحید رضازاده توحید رضازاده مصطفی طاهری  
2 محمد فیض آبادی رضا یوسفی  سیدرامین موسوی سیدرامین موسوی  
3 محسن ثقفی محسن ثقفی مصطفی طاهری نیما احمدی  سیدرامین موسوی
4 رضا یوسفی    محسن ثقفی ابراهیم آریان مصطفی طاهری
5   محمد فیض آبادی احمد نیک صفت
 
6 حامد شورابی سمن اسودی نیما احمدی
توحید رضازاده
7 سمن اسودی  حامد شورابی  سعید ادیب فر پیمان هاشمی سعید ادیب فر/احمد نیک صفت
8 سلمان جهانی سلمان جهانی    محمد ذوالقدر  
9 میلاد تنها امیر اتابیکی      پیمان هاشمی
10 رضا میرجلیلی میلاد تنها   حامد فرخی اصل
 
11 امیر اتابیکی رضا میرجلیلی   آرش کوشانی  آرش کوشانی
12 روح الله حسینی روح الله حسینی    سعید ادیب فر  
13 سارا کبودوند پرستو لیاقت عطیه محمدی طلب   ستاره تاکی  آیدا اطمینان
14   سارا کبودوند   حامد دانشوری/مهلا مس کار  
15 علی احمدی    رحمان زارعیان روح الله رمضان زاده سمن اسودی
16   رامین گیاهی/فرشته رادبوی مهلا مس کار  سعید نجفی زنگنه
17      ابراهیم آریان میلاد رشکی محسن ثقفی
18 پرستو لیاقت    میلاد رشکی مثیم چگینی  مرجان غروی پور
19 مرضیه اسکندری     میثم رهوار  ابراهیم آریان
20  فرشته رادبوی علی احمدی  مرجان غروی پور  توحید رضازاده سید میلاد موسویان حجازی


اسامی 66 رتبه زیر 20 دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع در سال 91

رتبه

صنایع-صنایع و مالی

صنایع - سیستم اقتصادی

صنایع - مدیریت بهره وری

صنایع - آینده پژوهی

صنایع - مهندسی دانش

1

مهدی مستجاب الدعوه

 

محمد پیرهوشیاران

محمد پیرهوشیاران

 

2

مجید مردانی شهری

سودابه میلانلویی

   

محمد پیرهوشیاران

3

کاظم عباس زاده

     

مرضیه ربیعی

4

 

شاهین راد

   

سودابه میلانلویی

5

مهدیس نجات نیا

معراج عجم

مرضیه ربیعی

مرضیه ربیعی

معراج عجم

6

حمیدرضا ولیدی

باقر حسنی کلشنری

 

سودابه میلانلویی

 

7

مرضیه ربیعی

 

سودابه میلانلویی

 

مصطفی سالاری

8

ایمان کاظمیان

سحر پورمحمدی

   

طیبه حسینی خواه

9

فهیمه حسین نیا

 

معراج عجم

 

حامد ملایی

10

مریم تراب بیگی

محمد پیرهوشیاران

مینا ایروانی

   

11

 

مصطفی سالاری

باقر حسنی کلشنری

 

باقر حسنی کلشنری

12

کامیار کتیرایی

پدرام قاسمی

مصطفی سالاری

محمد عبدالهی/مصطفی سالاری

محمد عبدالهی

13

ثمین عارف کشفی

نسیم جعفرنژاد

فرشته شعبانی مقدم

کاظم عباس زاده/ کامیار کتیرایی

 

14

داوود شیری

 

کاظم عباس زاده

معراج عجم

سحر پورمحمدی

15

 

سیده مریم حسینی

   

شاهین راد

16

حامد شاهسونی

محمد سعید رحمانی

 

ثمین عارف کشفی

ندا پوررضا

17

سید سجاد فاضلی

فرناز فلاحی

 

ندا پوررضا

فرناز فلاحی

18

میثم عاروان

 

محمد عبدالهی

سحر پورمحمدی

 

19

منصور موفق پور

 

حسین غیاضی

 

حمید حسن پور

20

   

مجتبی اعتمادی

 

محمد سعید رحمانی


 اسامی 32 رتبه زیر 20 دپارتمان در سال 90

امیر فروغی - رتبه 1 صنایع-سیستم

زهراسادات میرمحمدعلی  رتبه 1 بهره وری

الناز امانی - رتبه 3 صنایع - سیستم

امیر فروغی - رتبه 3 صنایع- بهره وری

علیرضا حسین زاده - رتبه 4 صنایع-صنایع

محمد حسام شاکری- رتبه 5 صنایع-صنایع

الهام رجبی - رتبه 6 صنایع-بهره وری

امیر ابراهیم زاده- رتبه 6 صنایع-سیستم

محمود جهانشاهی- رتبه 6 صنایع-صنایع

فاطمه کرمیار - رتبه 7 صنایع-صنایع

صدف یلی نژاد  رتبه 7صنایع - بهره وری

علی باقری  رتبه 8 صنایع - سیستم

مهدی آب نیکی - رتبه 8 صنایع-صنایع

سید مجتبی فرقانی - رتبه 10 صنایع - سیستم

سید مجتبی فرقانی - رتبه 10 صنایع - صنایع

مریم فراهانی - رتبه 12 صنایع-سیستم

اشکال امیدوار  رتیه 12 صنایع-صنایع

نسترن شجاعی  رتبه 12 صنایع- صنایع

لیلا حسینی - رتبه 13 صنایع-سیستم

امیرخسرو بهادری - رتبه 13 صنایع-صنایع

الناز امانی - رتبه 13 صنایع - بهره وری 

دلارام چغازردی - رتبه 14 صنایع-صنایع

ستاره آریافر- رتبه 14 صنایع-بهره وری

حامد منشادیان - رتبه 14 صنایع - سیستم

نیلوفر ایزدی نیا- رتبه 15 صنایع-صنایع

ابراهیم شریفی نیا- رتبه 16صنایع-صنایع

زهرا سادات میرمحمدعلی - رتبه 16 سیستم

مهدی درشی - رتبه 17 صنایع - سیستم

رضا اسلامی پور- رتبه 18صنایع - سیستم

فرزاد زینالی - رتبه 19 صنایع-صنایع

محمدعلی محمدی - رتبه 19 صنایع-بهره وری

علی قاضی زاده - رتبه 20 صنایع-صنایع 

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .