صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
دوره های تکمیلی
برنامه مشاوره رایگان
همایشهای هدایت تحصیلی
همگام آنلاین
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   منابع کنکور ارشد مهندسی صنایع-سیستم های کلان

منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

 مهندسی سیستمهای کلان

  • منبع مروری کلی:
  1.  آزمون آزمایشی سال های گذشته دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع پژوهش
  2. کتاب 10 سال کنکور صنایع - سیستم 85 تا 94 - تالیف تیم اساتید دپارتمان صنایع -  انتشارات نگاه دانش

**دفتر برنامه ریزی همگام-ویژه کنکور ارشد - هومن هورشاد

زبان عمومی و تخصصی:

***آخرین توصیه های دکتر ایوزیان درباره منبع این درس (آبان96) :

*هر منبعی می خونید آخرش باید کتاب زیرذره بین آقای جهانشاهی رو هم بخونین. چون تنها کتاب کامل برای کنکوره. بعضیا میگن ما لغات ضروری تافل رو می خونیم و 504 و ... ولی باید بدونین که درسته از این منابع هم تو کنکور میاد ولی این کتاب خاص کنکور نوشته شده و باید بخونینش.اگر فکر می کنید به کل لغتها نمی رسید، یک کلاس کدینگ امتحان کنین  حتما .اگر کدینگ هم نمی تونین برید و احساس می کنین به کل لغات  نمی رسید می تونین اول لغتهای 2 تکرار به بالا ، بعد 1 تکرار به بالا رو بخونین . بعد به موازات بقیه لغتها تست لغت بزنین.زبان رو کنار نذارید!!!!!.اگر خیلی زبانتون ضعیفه، قبل اینها لغتهای دبیرستان رو بخونین که تو کانال آقای جهانشاهی هست.(https://t.me/GeneralEnglish)

*گرامر یک سری کلاس های یکی دو روزه است که  برای جمع بندی خوبه. ولی پیشنهادم اینه که قبلش چند ساعتی خودتون بخونین (مثلا 10 ساعت) . از کتاب گرامر آقای جهانشاهی.

*زبان تخصصی از کتاب آقای شایان بخونین. یک روز در میان یک متن.  آذر برای استارت عالیه. ولی بهمن هم برای شروعش دیر نیست. زودتر استارت زدنش تو آزمونا  کمکتون می کنه.  تو زبان تخصصی متنهایی که فکر می کنین مباحث خوبی از صنایع رو پوشش می ده رو خلاصه کنید برا خودتون و چند وقت یک بار مرور کنین.آمار و احتمالات مهندسي:
(سه منبع اول برای گذراندن کنکور کافی و جامع می باشند.)
***آخرین توصیه های دکتر ایوزیان درباره منبع این درس (آبان96) :

*دوجلدی ایوزیان - انتشارات ترمه.اگر کسی این کتاب رو مطالعه کرده می تونه به موازات آزمونها، علاوه بر مرور مجدد دو جلدی، از کتاب 2000 تست ایوزیان هم تست بزنه.ولی اگر دو جلدی رو مطالعه نکرده 2000 رو فقط ماه آخر ازش تست بزنه (2000 تست آزمونهای آزمایشی هست).فصلای مهمترش 6 و 7 و 13 هست معمولا. بعد 11 و 15 و 10 و 4 و 5  . بعد 2 و 3 و  و 14 . بعد 12 و 1 و آخر هم 9.تحقيق در عملیات 1 و 2:
(سه منبع اول برای گذراندن کنکور کافی و جامع می باشند.)
***آخرین توصیه های دکتر ایوزیان درباره منبع این درس (آبان96) :

*تحقیق جزوه دکتر زاهدی سرشت رو بخونین از جلد 1 از کتاب 2000 تست فقط تستای ساده و متوسط رو بزنین.اینها که تموم شد سختهاش رو بزنین و از جلد 2 آزمونهای جامعتر بزنین.اگه دور اولتونه فقط جلد 1.ولی اگه دور دومه جلد 1 و 2 رو موازی بزنین تو آزمونا. جلد 3 برای ماههای آخر. فصلهای مهمترش سیمپلکس و دوگان و پویا و عدد صحیح و غیر خطی هست.ریاضیات عمومی(1و2):
(دو منبع اول برای کنکور کارشناسی ارشد کفایت است.)
***آخرین توصیه های دکتر ایوزیان درباره منبع این درس (آبان96) :

*به نظرم جزوه آقای آقاسی رو بخونید (مختصر و مفید تر از متن کتاب هست) و بیشتر از کتابهاشون تست بزنین . طرز مطالعه ریاضی رو توی کانالشون گفتند.  درسته که این درس برای بعضیها سخته ولی من می گم حتما بخونین. هر قدر که شد. توی ریاضی یک انتگرال و دنباله و سری مهمتره و بعدش مشتق. توی ریاضی 2 هم انتگرال روی خم و رویه، انتگرال چند متغیره، و حد و مشتق چند متغیره مهمتر هستند.


اقتصاد خرد و کلان:
***آخرین توصیه های دکتر ایوزیان درباره منبع این درس (آبان96) :

*آسونترین و مهمترین درس سیستم هست. از کتاب دکتر قاسمی بخونین. حتی 2-3 ماه آخر هم بخونین  میتونین خیلی خوب بزنینش. درسهای دیگه سیستم رو زودتر شروع کنین چون سختترن. ولی بدونین که ماههای آخر برای این درس باید وقت بذارید که خیلی رتبتون رو جابجا می کنه.


اصول مدیریت و تئوری سازمان:
***آخرین توصیه های دکتر ایوزیان درباره منبع این درس (آبان96) :

*کتاب آقای پرچ.

خرید کلیه منابع کنکور ارشد با 5 درصد تخفیف:

 انتشارات : 02186741 داخلی 108

خرید آنلاین کلیه منابع از طریق سایت دپارتمان

موارد ستاره دار (*) از اهمیت بیشتر برخوردار هستند و غالبا پوشش دهنده کامل مسائل کنکور می باشند.

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .