صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   دانشگاه امیرکبیر (پلی تکنیک) تهران

معرفی

اولین حرکتها برای شکل گیری رشته مهندسی صنایع در دانشگاه به سال 1352 بر می گردد . در سال 1355 این دانشکده کار خود را با 8 عضو هیات علمی آغاز کرد در حال حاضر حدود 500 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در این دانشکده به تحصیل مشغول هستند که 30 نفر از اساتید برجسته کار تدریس دروس این رشته را به عهده دارند.

سطوح تحصیلی

دو گرایش تولید صنعتی و برنامه ریزی تحلیلی سیستمها در مقطع کارشناسی و سه گرایش مهندسی صنایع ، سیستمهای اقتصادی اجتماعی و مدیریت سیستم و بهروری در مقطع کارشناسی ارشد و گرایش مهندسی صنایع در مقطع دکترا در این دانشکده تدریس می شود.

این رشته به گونه ای طراحی شده است که دانش آموختگان آن بتوانند در طرح ، ایجاد یا بهبود سیستمهای متشکل از انسان، مواد، تجهیزات و ماشین آلات کمک موثری نموده و راه حل های اقتصادی و فنی مناسبی را برای حل مشکلات ارائه نمایند . 

 

برای اطلاع از اطلاعات کامل اعضای هیات علمی دانشگاه، ظرفیت دانشپذیری مقطع کارشناسی ارشد، رتبه های قبولی کنکور سال گذشته در دانشگاه پلی تکنیک، امکانات دانشگاه و ... فایل زیر را دانلود کنید:

اطلاعات کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه پلی تکنیک

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .