صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   دانشگاه تربیت مدرس تهران

معرفی

بخش مهندسي صنايع دانشگاه تربيت مدرس در سال 1363 با هدف تربيت اعضاي هيأت علمي و متخصصان مطلع و آگاه در زمينه مهندسي صنايع و آخرين مباحث روزآمد اين تخصص، فعاليت خود را آغاز كرد. اين بخش از با تجربه‌ترين بخشهاي مهندسي صنايع در كشور مي‌باشد كه براي اولين بار اقدام به تأسيس دوره‌هاي تحصيلات تكميلي در سطوح كارشناسي ارشد (سال 1363) و دكتري (سال 1369) نموده است. بدين لحاظ و به خاطر ارائه دروس جديد و پيشرفته و تحقيق و تتبع در مرزهاي دانش، در حال حاضر از جايگاه معتبر و ويژه‌اي در ميان دانشگاهها و صنايع كشور برخوردار است. دانش‌آموختگان اين بخش علاوه بر داشتن تواناييهاي تخصصي، از قابليتهاي ويژه‌اي نيز برخوردار مي‌باشند؛ بطوريكه تعداد قابل توجهي از فارغ‌التحصيلان دكتري به عنوان اعضاي هيأت علمي دانشگاههاي معتبر كشور هستند و ديگر دانش آموختگان نيز در سازمانها و صنايع بزرگ كشور مشغول به فعاليت مي‌باشند. اين بخش در مقطع كارشناسي ارشد داراي  پنج گروه مهندسي صنايع، مهندسي سيستم‌هاي اقتصادي - اجتماعي، مديريت سيستم و بهر‌ه‌وري، مهندسي فناوري اطلاعات و بازاريابي وتجارت الكترونيك مي باشد و در مقطع دكتري درگرايشهاي  تحقيق در عمليات و تحليل سيستم، مهندسي و برنامه‌ريزي توليد، مهندسي فناوري اطلاعات، كيفيت و بهر‌ه‌وري اقدام به پذيرش دانشجو مي نمايد.

هم اکنون رياست بخش بر عهده  دکتر سید کمال چهار سوقی مي باشد.

اهداف : تربيت اعضا هيات علمي و متخصصان مطلع و آگاه در زمينه مهندسي صنايع و آخرين مباحث روز

 

 

اعضای هیات علمی:

اعضاي هيئت علمي بخش صنايع 11 نفرند كه از 7 دانشيار 4 استاديار تشكيل شده‌اند.

دانشیار محمدرضا امین ناصری

دانشیار محمد اقدسی

دانشیار سید کمال چهارسوقی

دانشیار حسام الدین ذگردی

دانشیار عیسی نخعی

دانشیار محمد مهدی سپهری

دانشیار رضا برادران کاظم زاده

استادیار حمید رضا اسکندری

استادیار الیپس مسیحی

استادیار نسیم نهاوندی

استادیار امیر البدوی

 

برای اطلاع از ریز اطلاعات گرایشات و رتبه های قبولی سال گذشته این دانشگاه و امکانات و ... فایل مربوط را از لینک زیر دانلود کنید:

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تربیت مدرس

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .