صفحه اصلی
آمادگی کنکور ارشد
کنکور دکتری
آموزش ویدئویی
دپارتمان توسعه
مشاوره و برنامه ریزی
تالیفات
درباره ما
خرید کتاب
   دانشگاه یزد

دانشگاه یزد - دانشکده فنی مهندسی

اين دانشكده با داشتن 1125 نفر دانشجوي كارشناسي، 243 نفر دانشجوي كارشناسي ارشد و 7 نفر دانشجوي دكترا و حدود 99 عضو هيأت علمي تمام وقت در 4 گروه و 7 رشته و گرايش كارشناسي، 8 رشته و گرايش كارشناسي ارشد و 2 رشته دكترا به فعاليت آموزشي خود ادامه مي‌دهد. اين دانشكده در زمينه‌هاي پژوهشي نيز سابقه چشم‌گيري از نظر انجام طرح‌هاي دانشگاهي، طرح‌هاي پژوهشي خارج از دانشگاه و ارائه مقالات ‌در مجلات و كنفرانس‌‌ها دارد.

آزمايشگاه‌هاي اين دانشكده بسيار مجهز بوده و با خريدهاي ارزي انجام شده در سال‌هاي اخير برخي از مدرن‌ترين دستگاه‌ها در آن نصب و مورد استفاده قرار گرفته است.

 

گروه مهندسي صنايع 

این گروه فعاليت خود را از سال 1370 با گرايش توليد صنعتي آغاز كرده است و اكنون با 13 عضو هيأت علمي و 304 نفر دانشجو در مقطع كارشناسي و کارشناسی ارشد با گرايش توليد صنعتي فعاليت دارد. اين گروه تاكنون تعداد 476 نفر فارغ التحصیل داشته است. در ضمن گروه در رشته كارشناسي‌ ارشد گرايش مديريت سيستم و بهره‌وري 43 نفر دانشجو دارد. همچنين براي نيمسال اول 87ـ86 تعداد 4 نفر دانشجو و در نيم سال اول سال تحصيلي 88ـ87 تعداد 3 نفر دانشجو در مقطع دكتراي صنايع پذيرفته است و با احتساب دانشجویانی که در سال های پس از آن اخذ کرده مجموعا 17 دانشجوی دکتری نیز دارد.

 

اعضاي هیات علمی:

هیات علمی دانشگاه یزد مشتمل بر 12 نفر می باشد که در نگاهی اجمالی، 1دانشیار، 9 استادیار و 2 مربی در آن مشغول به تدریس هستند.

 

برای اطلاع از ریز اطلاعات اعضای هیات علمی، کیفیت کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه یزد، رتبه ها و ظرفیت پذیرش سال 89، فایل زیر را دانلود نمایید:

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم دانشگاه یزد

آدرس: ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش   تلفن تماس: 021-86741
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش می باشد .